होम > अन्य भाषाएँ > सामग्री

SolverPI-Kompozit

Sep 23, 2016

Ürün adı: Poliamid reçine % 15 molibden disülfit oluşan
15 मीटर Madde नहीं:। SolverPI-Kompozit

SolverPI-Reçine 6001, uçak, havacılık, otomobil, ofis ekipmanları, elektrikli ev aletleri ve electriconic, sciencific enstrüman, sanayi makinaları, üretim ekipmanları için ued ve böylece poliimide sıcaklık direnci olabilir uygulama ortamı için uygundur edilebilir conta, boyut stabilitesi, kırık olmayan şekil, halkası, itme yıkama, kayar yatak, kanatlı vakum pompası, valf yatağı, dişli ve benzeri gibi seeling बीर।

Saf SolverPI-Reçine 6001
दबाव kalıp, enjeksiyon kalıplama, ekstrüzyon मोल्डिंग। सैफ poliimid reçine % 100 gibi yüksek mekanik özellikler, iyi elektriksel yalıtım özellikleri olarak poliamid, dizi olağanüstü avantajlara sahiptir olabilir % 100 सैफ poliamid reçine ve termal, yüksek sıcaklığının बु seviyede aşınma direnci (पी. वी. yüksek değeri) Boyut mükemmel stabilite।

mekanik özellikler, saflık, inslation, inslation ısı, sürtünme uygulamaları बु Vavle गुणांक। विशिष्ट koltuk örtüsü yalıtımı içerir, kaynak tabancası प्लाज्मा halkası yüksek gereksinimleri इल çevre: Ürünlerimiz ağırlıklı olarak kullanılan türbin, tensör dişli, rulman tutucu, yazıcı kağıt मंडळ bırakma, ब्लॉक kırma, लोकेटर algılama vb.

molibden sülfür Kompozit-Reçine 6001 SolverPI

belden SolverPI-6001 Reçine ürün polimid reçine aşınmaya dayanıklı mükemmel बीर özelliğe sahip ve yüksek vakum ortamında preperty sızdırmazlık ilave % 15 molibden disülfür इल oluşturulan kompresyon kalıplama olduğunu।

Ürün ağırlıklı süper vakum kullanılan ve kompozit संगीन। इस başarıyla özellikle पेट्रोल rafinerisinde kullanılan santrifüj pompa binlerce kimyasal tesislerde, güç istasyonu ve başka बीर ürün sıvı taşıma उपकरण। इस uygulandı önemli ölçüde चूमा pompası felç etkinliği, güvenilirliği ve performansı artırmak axletree Değiştirilebilir धातु, grafit, सिलिकॉन karbid हां दा कर्म malzemeler açısı, pompa, boğaz geçişleri olarak kullanılır.

Ürün karakteristiği etkili बीर pompa çalışırken yapışma olasılığı ve दहा düşük बीर boşluk ağız halkası % 50and #39; den fazla azaltabilir.

Uygulamalar ve envirnments: rafineri, र temini कजान, santrifüj pompa, pompa kalkan, batık pompa, manyetik sürücü pompası, kimyevi gübre tesisleri, sülfürik असित tesisi ve benzeri.
İletim ortamı: olefin düşük yoğunluklu, gaz ve sıvı doygunluk orta, güçlü, aşındırıcı, yüksek ve düşük sıcaklık.
aşağıdaki gibi sorunları çözebilir: kısa बीर raf ömrüne, çamurlu hava, büyük खिंचाव sahip nöbetler, yağlama verimsiz, eksikliği, parçacıkların az sayıda.
बु ürün pompası बु tür uygulanabilir:
(1) Santrifüj pompa: ağız Yüzük, düz rulmanlı
(2) batık pompa: orta kol
(3) pompa Kalkan: düz rulmanlı, basınçlı yağlama sorunu çözmek için
(4) manyetik sürücü pompa: Sürme Rulman ve kalkan, zorla yağlama sorunu çözmek.