होम > अन्य भाषाएँ > सामग्री

Procesní krok tvarování, které šest částečné teflon

Jan 04, 2018

Teflon lití proces je rozdělen do šesti kroků: suchéhoho prášku → → → slinování → komprese → tvarovací vážení

1, Suseni: PTFE pryskyřice při skladování एक přepravě, snadno से vlhké वी důsledku nesprávné konzervačních लेटेक्स (teplota vzduchu वी letním टेली není Velký, वाइस vlhkosti), vlhkost, obsažená वी prášku pryskyřice, vysoká teplota slinování Yajian vlhkosti ustanovení से vypaří článek výsledkem जेई odpad, měla polytetrafluorethylen pryskyřice prášku před prášek byl vysušen ve typ sušení द्वारा एक प्रोटो।

2, prášek: Vysušená pryskyřice prášek do suché práškové směsi s odpadem a šrotem aglomerátů dětí při teplotě místnosti, který se používá k být stisknuto।

3, ओ hmotnosti: zváží hmotnost je důležitým krokem। यू výrobků s velmi konzistentní एक jednotné zápustky při stejném tlaku, musí materiál zajistí, že každý článek o stejné hmotnosti।

4, stisknutím: vážená materiálu do dutiny formy, je umístěna na lisu, tlak se pomalu pod tlakem je to žádoucí, av souladu s velikostí a tloušťky výrobku, a poté stisknutím příslušného procesu být evakuován a po dosažení předem stanoveného tlaku, tak, že velikost výrobku je správně udržována, typicky od 0,5 15 मिनट करें।

5, slinování: lisované prázdný dobrá polytetrafluorethylen, podle potřeby vloží do slinovací pece, zavřené dveře, podle určitých požadavků slinování एक teploty, slinované PTFE článek hrubý।

6, प्लास्ट: Při tvarování slinutý předmět za velké deformaci určitým způsobem, proces obnovit původní tvar।